Ręczniki Plażowe

Ręczniki Plażowe

Okulary przeciwsłoneczne, zimne napoje, morskie fale i ... brakującym elementem jest ręcznik plażowy Kolorowy i podstawową częścią Twoich wakacji, odzwierciedla Twoją osobowość i gust. Ręczniki plażowe są dostępne w przeróżnych kolorach i wzorach.

 

ręcznik plażowy

www.roundiee.com


Ręczniki Plażowe - kolory

Ręczniki plażowe są zwykle wykonane ze 100% bawełny lub bambusa. Zarówno te z bawełny i bambusa są znane z dobrej funkcjonalności i właściwości absorpcji wody. Ręczniki plażowe często są cienkie, i znacznie cieńsze niż ręczniki kąpielowe lub ręczniki do włosów. Producenci oferują ogromną ofertę kolorystyczną

Jeżeli chodzi o trendy, ręczniki plażowe są zazwyczaj w ciepłych letnich kolorach, takich jak; czerwony, pomarańczowy, turkusowy i szerokiej gamie pasteli.

 


Ręczniki Plażowe - rozmiary

Rozmiar zależy od kraju i jego użytkowania. W krajach śródziemnomorskich używane są ręczniki większych gabarytów, takie jak; 100 x 150 cm, często korzystne są 100 x 180 cm. W ostatnich latach popularnością cieszą się okrągłe ręczniki plażowe z frędzlami. Ręczniki z nadrukiem mogą służyć jako mata plażowa i oczywiście ręcznik plażowy.

Kształt ręczników plażowych to zazwyczaj prostokąt, podczas gdy kwadrat, trójkąt i okrągły kształty mogą stać się hitem następnych sezonów!


Ręczniki Plażowe - właściwy wybór

Jak wybrać ręcznik plażowy, którego jakość jest adekwatna do ceny? Tkane, bawełniane, bambusowe i ręczniki plażowe o dużych rozmiarach są często uznawane za bardzo wartościowe przedmioty. W przeciwieństwie do tradycyjnych bawełnianych ręczników lub dziecinnych ręczników, ręczniki plażowe o wyższej masie nie przekłada się na jego wysoką jakość. Sposób tkania, gęstość tkaniny i wzór jest bardzo ważny jeżeli chodzi o wybór ręcznika na plaże.

Ciemne kolorowe ręczniki plażowe (fioletowe, czerwone, czarne, itp) często tracą swój kolor i zarazem tracą wyrazistość. Oto kilka punktów do rozważenia podczas zakupu ręczników plażowych.

 

ręczniki-plazowe


Ręczniki Plażowe - Fouta vs ręcznik plażowy

Fouta (tunezyjski nazwa ręcznika) wykonana z bawełny, często stosowana w krajach Afryki Północnej i arabskich łaźniach i saunach. W ostatnich latach użycie Fouta jako ręcznik plażowy stało się bardzo popularne w Europie. Dostępny w różnych kształtach i materiałach. Ręczniki plażowe mają większą wagę i są grubsze w porównaniu do Fouta. Fouta jest więc świetną, lżejszą alternatywną!

Jeśli szukasz modnych foutas koniecznie zajrzyj na Havva Home.