Wysyłka & Płatność

 

Sposoby Płatnośći


Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówiony towar:


 a) przelewem bankowym - na konto firmy Havva Aneta Kowalska-Koçer 

Bank Millennium S.A.   38 1160 2202 0000 0002 5283 5858

 tytułem "Havvahome.com: numer zamówienia".

b) płatność kartą kredytową lub e-przelewem - transakcję realizuje system 

c) płatność paypal.pl

 

Koszty wysyłki


   Paczka Kurierska (FEDEX lub DPD)         16 zł (darmowe od 500 zł)           24 h

 

Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską (FEDEX lub DPD) lub Pocztę Polską z zastrzeżeniem. Kurierzy dostarczający paczki wielkogabarytowe mają obowiązek wydać towar z auta w miejscu dostawy; nie mają obowiązku wnosić towaru do domu klienta.

W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia.

Doręczenia kurierskie realizowane są  w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, to najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy Klienta (koniecznie z nazwą firmy). Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia paczki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie.

O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

 

Czas realizacji zamówienia


1. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej.

2. Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to: czas przygotowania zamówienia do wysyłki + przewidywany czas dostawy.

3. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 3 dni robocze liczonych od momentu potwierdzenia zamówienia, przy czym jest on zależny od rodzaju zamówionego produktu i ilości. Jeżeli okaże się, że realizacja przekroczy 3-dniowy termin przygotowania zamówienia, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Havvahome.com zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Kupującego o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określić orientacyjnie nowy termin realizacji zamówienia. Kupujący jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia. W takim przypadku żadna ze stron nie będzie podnosić wobec siebie jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji zamówienia.